NASZE HURTOWNIE

Kraków

adres firmy:
ul. biskupa Piotra Tomickiego 7
31-982 Kraków

tel. (12) 642-03-61

tel. (12) 642-03-73

tel. (12) 680-33-40

tel. (12) 680-33-41

tel. (12) 680-33-50

nr wewnętrzny danego działu:

księgowość: 30

marketing: 24, 25, 27, 28

sprzedaż: 33, 34

kom. +48 517 092 935

fax. (12) 680-33-51

nr wewnętrzny: 29

Przedstawiciele:

Rębiś Grażyna
kom. +48 516 172 544
e-mail: grazyna@wigo.krakow.pl

Anna Raźna
kom. +48 798 950 783
e-mail: anna@wigo.krakow.pl

Żuradzka Karolina
kom. +48 798 950 752
e-mail: karolina@wigo.krakow.pl

Cała Katarzyna
kom.+48 502 656 008
e-mail: cala.kasia@wigo.krakow.pl

Kierownik Regionalny

Brzezicki Jakub
kom. +48 506 087 734
e-mail: kuba@wigo.krakow.pl

Przedstawiciel d.s. Kluczowych Klientów

Śliwa Maria Urszula
kom. +48 507 089 190
e-mail: maria.ula@wigo.krakow.pl

Główny Magazynier:

kom. +48 517 092 954

Niepołomice (siedziba firmy)

adres firmy:
ul. Wodna 2
32-005 Niepołomice

Dział sprzedaży

tel. 12 281 45 01
tel. 12 281 45 02
kom. +48 517 093 368

Przedstawiciele:

Łopata Marta
kom. +48 517 092 753
e-mail: rabka@wigo.krakow.pl

Broś Angelika
tel. 12 281 45 11
kom. +48 517 092 744
e-mail: angelika@wigo.krakow.pl

Kozuba Dominik
tel. 12 281 45 13
kom. +48 506 087 735
e-mail: dominik@wigo.krakow.pl

Fąfara Jacek
kom. +48 507 089 133
e-mail: jacek@wigo.krakow.pl

Dział HoReCa:

Aneta Adamska
kom. +48 517 092 890
e-mail: aneta@wigo.krakow.pl

Kupiec:

Kwiatek Andrzej
kom. +48 516 172 546
e-mail: andrzej@wigo.krakow.pl

Brzezicka Dominika
kom.+48 501 150 734
e-mail: dominika@wigo.krakow.pl

Dziedzic Agnieszka
tel. 12 281 45 26
kom. +48 517 092 944
e-mail: agnieszka.dziedzic@wigo.krakow.pl

Gawlik Jacek
kom. +48 515 025 732
e-mail: jacek.gawlik@wigo.krakow.pl

Dyrektor Handlowy:

Jaworek Robert
tel. 12 281 45 22
kom. +48 501 215 344
e-mail: robert@wigo.krakow.pl

Przyjęcia Towaru

tel. 12 281 45 03

Dział Transportu

Wiśliński Grzegorz
kom. +48 516 172 547
e-mail: grzegorz@wigo.krakow.pl
Dariusz Jendrysko
tel. 12 281 45 04
kom. +48 517 093 142
e-mail: darek@wigo.krakow.pl

Główny Magazynier

kom. +48 517 092 641

Kadry

tel. 12 281 45 06

Księgowość

tel. 12 281 45 05
tel. 12 281 45 09

IT:

Wiśliński Grzegorz
kom. +48 516 172 547
e-mail: grzegorz@wigo.krakow.pl

Grójec

adres firmy:
ul. Fabryczna 3B
05-600 Grójec

Dział Sprzedaży

tel. 48 664 23 17

Kierownik Odziału:

Piotr Mandelski
kom. +48 517 092 639
e-mail: piotr@wigo.krakow.pl

Przedstawiciele:

Brodowicz Bartosz
kom. +48 602 360 917
e-mail: bartosz@wigo.krakow.pl

Wyślij nam e-maila